Auto ostuabi

teenus
Konsultatsioon
Viie auto väljavalimine
Autoga proovisõidud
Auto tehniline kontroll
Auto kere kontroll
Auto ajaloo kontroll
Auto diagnostika
360 eur 425 eur

Eraisikult auto ostmine võib ka Eestis olla keeruline protsess. Kuigi eraisikult on autot osta odavam kui juriidiliselt isikult, on oluline endale teadvustada, et eraisikutevahelisi vaidlusi lahendab paraku ainult kohus. See tähendab, et kui autol ilmneb mõni tehniline probleem pärast auto ostu, oled sa murega üksi ning ükski seadus sinu õigusi ei kaitse. Siin on abiks auto ostuabi!
On palju olulisi detaile, mis võivad ostjal auto ostmisel kahe silma vahele jääda. Kuigi paberil võib kõik tunduda õige, võltsivad paljud ebaausad müüjad teadlikult sõiduki teenindusraamatut, mis sisaldab endas ülevaadet sõiduki seisukorra kohta. Auto kontroll24 spetsialisti poolt läbiviidud kontrollide käigus tulevad välja kõik sellised pisivead, mida müüja poolt antud dokumentide peal kirjas ei ole.

Konsultatsioon

Vastavalt kliendi soovile ja võimalustele aidata välja valida sobiv sõiduk. Konsultatsiooni käigus arutatakse läbi auto tüüpvead, ülalpidamiskulud, järelturg jpm.

Viie auto väljavalimine

Vastavalt kliendi kriteeriumitele, kuni viie sobiva sõiduki väljavalimine.

Autoga proovisõit

Proovisõitude käigus autode tehnilise sõidukorra hindamine.

Auto tehniline kontroll

Kui proovisõidu käigus ilmneb, et auto vajab põhjalikumat kontrolli siis vastavalt kliendi soovile teotastatakse auto kontroll ka töökojas tõstukil.

Auto kere kontroll

Kere visuaalne kontroll, et tuvastada peidetud vigastusi, mis võiks viidata suuremale avariile. Kere kontrolli käigus kasutatakse ka värvipaksuse mõõtjat. Värvipaksust saab Autokontroll24 mõõta ka alumiiniumist autodel.

Auto ajaloo kontroll

Auto ajaloo kontroll läbi tasuta kanalite.

Auto diagnostika

Autokontroll24 kasutab diagnostikaks kaasaegset DELPHI seadet, mida saab kasutada enamus autodel. Lisaks veakoodide lugemisele saab näha ka töötava mootori parameetreid. Diagnoosimise tulemusel tuvastakse auto võimalkud vead ning vastava remondi maksumus.