Auto ostuabi välismaalt ostes

teenus
Konsultatsioon
Sobiva auto väljaotsmine
Automüüjatega suhtlemine
Auto ajaloo kontroll
Auto transpordi korraldamine
Kohale minek ( hind kokkuleppel )
alates 250 eur

Auto ostmine välismaalt võib olla paras “põrsas kotis” ettevõtmine. Kui autode kvaliteet näib internetis vaadeldes tasemel, ei tea sa kunagi, mis vigu võib see endas tegelikult peita. Samuti lisavad ebakindlust tundmatud automüüjad, keda on pelgalt internetis vesteldes raske usaldada.
Auto ostmine välismaalt on eestlaste seas väga levinud ning kuigi edulugusid on palju, leiab sama palju ka korralikke ämbrisse astumisi. Välismaalt auto ostmisel tuleb alati konsulteerida spetsialistiga, kes oskab soovitada usaldusväärseid automüüjaid ning valida vastavalt kliendi nõudmistele õiged sõidukid.

Konsultatsioon

Põhjalik konsultatsioon auto ostmisel välismaalt. Arutakse erinevate võimaluste plusse ja miinuseid.

Sobiva auto väljaotsmine

Toetudes kogemustele valitakse välja parimad võimalikud auto variandid. Kuna välisturg on oluliselt suurem siis on algajal eksimusvõimalusi rohkem.

Müüjatega suhtlemine

Auto kontroll24 spetsialist suhtleb auto müüaga välismaal. Läbi telefonivestluse hangitakse auto kohta võimalikult palju informatsiooni ning võimaluse korral hinnas kauplemine.

Transpordi korraldamine

Transpordi korraldamine treileriga. Hind sõltub auto asukohast.

Kohale minek ( Hind kokkuleppel )

Auto kontroll24 spetsialist läheb kohale ostueelset kontrolli teostama väljavalitud autodele. Sobiva auto leidmise korral toimetab ka auto Eestisse.

 

Euroopa Liidu liikmesriikide sõidukite info ja tehnoülevaatuste kehtivuse päringud: 

 

Sõidukite ajaloo ja õnnetusjuhtumite päringud: 

 

Vaata ka meie teisi auto kontrollimise teenuseid: