Auto ostueelne kontroll

teenus
Video ülevaade auto kontrollist
Autoga proovisõit
Auto tehniline kontroll
Auto kere kontroll
Auto ajaloo kontroll
Auto diagnostika
95 eur 115 eur

Väga tihti leiab autoostja sobiva sõiduki ning soovib eksperdi abi auto seisundi kontrollimisel. Siin tulevadki appi Auto kontroll24 spetsialistid, kes võtavad ühendust automüüjaga ning teostavad põhjaliku ostueelse kontrolli selgitamaks välja sõiduki hetkeseisundi ning annavad kliendile hinnangu, kas auto hind on vastavuses selle seisukorrale.

Kasulikud viited Eestis autotaustakontrolli teostamiseks:
Maanteeamet - https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf
Liikluskindlustusfond - https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll

Video ülevaade auto kontrollist

Auto ostmise uus tase! Uue teenusega on nüüdsest võimalik vaadata kokkuvõtvat videot auto kontrollist otse diivanilt. Video salvestamiseks kasutatakse heli ja HD pildiga seikluskaamerat. Videolink saadetakse Teie e-posti aadressile ning seda on võimalik vaadata otse veebist või laadida alla.

Auto proovisõit

Proovisõidu käigus auto tehnilise sõidukorra hindamine.

Auto tehniline kontroll

Kui proovisõidu käigus ilmneb vajadus põhjalikumaks kontrolliks, siis pöördume lähimasse tehnoülevaatuspunkti, kus spetsialistid selgitavad välja auto vigade põhjused.
Hind alates 10 EUR.

Auto kere kontroll

Kere visuaalne kontroll, et tuvastada peidetud vigastusi, mis võiks viidata suuremale avariile. Kere kontrolli käigus kasutatakse ka värvipaksuse mõõtjat. Värvipaksust saab Autokontroll24 mõõta ka alumiiniumist autodel.

Auto ajaloo kontroll

Auto ajaloo kontroll läbi tasuta kanalite.

Auto diagnostika

Autokontroll24 kasutab diagnostikaks kaasaegset DELPHI ning uusimat LAUNCH V431 seadet, mida saab kasutada enamus autodel. Lisaks veakoodide lugemisele saab näha ka töötava mootori parameetreid. Diagnoosimise tulemusel tuvastakse auto võimalkud vead ning vastava remondi maksumus.